Interjers

Visi CENTRUS dzīvokļi iedzīvotājiem tiek nodoti ar pilnu apdari, vienā no trim interjeristu komandas izveidotiem interjera risinājumiem (bez mēbelēm) – klasiskajā, mājīgajā vai modernajā.

Klasiskajā interjerā jeb mūsdienīgajā tā interpretācijā dominē pārbaudītas, noturīgas vērtības un atbilstoši materiāli griestu un sienu apdarē, grīdu un durvju materiālos. Klasiskas līnijas, gadu desmitos un vairākās paaudzēs pārbaudītas un iemīļotas vērtības, nevainojama kvalitāte ieskauj ikvienu šī interjera niansi.

Mājīgais jeb dabiskais stils māju sajūtu rada, pateicoties krāsu siltumam, formu īstumam, drošai un pazīstamai videi, ko ieskauj un akcentē dabiskie materiāli. Šī dabiskā vide ir pazīstama, mājīga un “silta”. Tās detaļas vienmēr ir īstas un patiesas.

Modernajā vidē dominē baltais minimālisms un elegantas formas. Hi-tech aprīkojums, maksimāla efektivitāte minimālā izpildījumā. Tīras līnijas, vieglas formas, mūsdienām atbilstoša kvalitāte, apdares slēptie risinājumi atvieglo ikdienu, nodrošinot patiesas ērtības.